بسم الله الرحمن الرحیم

( مــــــــــــــــناجـــــــــــــــات )

بار خدايا، بر محمد و خاندانش درود فرست و ما را از آرزوهاى دور و دراز در امان بدار، و با كردار درست عمر آرزوها را به كوتاهى آر، آن سان كه آرزو نكنيم ساعتى را به ساعتى، روزى را به روزى، نفسير را به نفسى و يا گامى را به گامى بپيونديم.
بار خدايا، ما را از فريب آرزوها به سلامت دار، از شر آن در پناه خود آر، مرگ را همواره در برابرمان
دار، و لحظه اى غفلت از آن را بر ما روا مدار. از كردار شايسته، آن چنان بهره مندمان ساز كه بازگشت به كويت را دير انگاريم، و براى ديدارت لحظه بشماريم، آن سان كه مرگ براى آرامش ما باشد، كه دل بدان بنديم، و آشيان آسايش ما باش، كه به سويش بال بگشاييم، و پناهگاه ما باشد، كه نزديك شدنش را دوست بداريم. بار خدايا، هرگاه مرگ را بر ما فراز آوردى، و آن را به ميهمانى ما فرستادى، ما را از ديدارش نيكبخت گردان، و به قدومش به آرامش رسان، ميهمانى اش را سبب شوربختيمان مساز، و از ديدارش به خواريمان مينداز، آن را درى از درهاى آمرزش، وكليدى از كليدهاى بخشايشت گردان. اى خدايى كه پاداش نكوكاران را بر عهده گرفته اى! و اى آنكه كردار تبهكاران را به صلاح مى برى! ما را در زمره ى هدايت يافتگان بميران نه گمراهان، فرمانبردار بميران، نه نافرمان، توبه كننده بميران نه از گنهكاران و نه از به گنهكارى خو گرفتگان.

فراز ی از مناجات امام سجاد علیه السلام از صحیفه سجادیه

ثبت نام خادمیاران رضوی

ساختار تخصصی اندیشه سیاسی

ساختار تخصصی اهل بیت علیهم السلام

مولود مسعود . مهدی موعود

اعمال مستحبی ماههای قمری

توضیح المسائل مراجع عظام تقلید

تاریخ اسلام و سیره ائمه

كه ,اى ,كردار ,بار ,خدايا، ,آرامش ,را به ,ما را ,را از ,را بر ,بار خدايا،

مشخصات

آخرین جستجو ها

latilenfa asikhabar youmovies etudiants نور آموزش زبان انگلیسی برای همه notbank ویکی چجور ؛ دنیایی از آموزش های منحصر به فرد در زمینه های مخ shivarayanehp آرمی موبایل دوربین های دیجیتال